Këto risi të Instagram do t’ju pëlqejnë

Tuesday, 06 December 2016 21:48
Rrjeti social Instagram, vijon të sjellë ndryshime rrënjësore në strukturën e tij, një ndër më të përfolurat edhe “Stories” e…

iPhone 8 do t’ju lërë me gojë hapur!

Sunday, 04 December 2016 21:10
iPhone 7 ka pak muaj që është lançuar, por javën e kaluar, The Wall Street Journal raportoi se kompania është…

A duhet të shqetësohemi për rrezatimin e Wi-Fi-së?

Saturday, 03 December 2016 17:51
Hulumtuesit shkencor kanë shpenzuar dekada me radhë duke parë për rreziqet që paraqesin llojet e ndryshme të valëve që transmetojnë…

Ja telefonat që nuk do të kenë më WhatsApp

Friday, 02 December 2016 20:59
Përdoruesit e WhatsApp nuk do të kenë mundësinë ta përdorin më aplikacionin e mesazheve në fund të këtij viti, pasi…

Wikipedia Weekend Tirana: Aktiviteti "Geek" i kësaj fundjave

Wednesday, 30 November 2016 22:59
Enciklopedia internetike Wikipedia, me mbi 30 milion artikuj në 287 gjuhë dhe me mbi 5 milion artikuj në versionin anglisht,…

Të apasionuar pas filmave dhe serialeve? Netflix vjen me lajmin e mirë për përdoruesit [FOTO]

Wednesday, 30 November 2016 20:12
Kur ju jeni në mes të serive tuaja të preferuara, do të ishte e dhimbshme nëse do të largoheshit nga…

Vjen aplikacioni që skanon fytyrën dhe përzgjedh çfarë duhet të hani

Monday, 28 November 2016 13:35
Ky aplikacion do ju vijë në ndihmë sa herë të keni probleme me humorin.

Risia e radhës e Instagram i tmerroi përdoruesit, por ja si është e vërteta [VIDEO]

Sunday, 27 November 2016 21:38
Këtë javë u përhap lajmi se Instagram kishte sjellë risinë e radhës duke ku do të njoftote  personin që ju…

Doni të zhdukni ekzistencën tuaj online? Mjafton një klikim [FOTO]

Sunday, 27 November 2016 18:22
Në rastet kur ndodh të ndiheni të lodhur nga e gjithë bota virtuale online, e keni një zgjidhje. Një website…

Si të karikosh telefonin 1 herë në javë në vetëm pak sekonda

Friday, 25 November 2016 21:31
Jo rrallë herë ka ndodhur të marrim karikuesin me vete kudo që shkojmë, për shkak se na duhet bateria e…

Nokia konfirmon telefonin e parë në 2017

Tuesday, 22 November 2016 15:25
Nokia ka konfirmuar se telefoni inteligjent i tyre i ardhshëm do të debutojë vitin e ardhshëm, duke mbajtur premtimin e…

Kjo risi e Instagram me siguri do të iu pëlqejë!

Monday, 21 November 2016 21:35
Instagrami është duke hedhur hapin drejt trendit të videove live. Këtë të hënë është lajmëruar se pronësia e videove live…
radio TV
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll