INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tha që ka kryer marrëdhënie me Donald Trump, arrestohet PORNOSTARJA që të gjithë e njihni! [FOTO]

Tha që ka kryer marrëdhënie me Donald Trump, arrestohet PORNOSTARJA që të gjithë e njihni! [FOTO]

Publikuar më: 20:51 12-07-2018

Arsyeja do t’ju çudisë!

Ajo është shprehur se është paguar 130 mijë dollarë për të heshtur, për shkak se ka patur një marrëdhënie me presidentin amerikan Donald Trump në vitin 2006 dhe së fundmi është arrestuar në Columbus, Ohio. Bëhet fjalë për pornostaren Stormy Daniels dhe avokati I saj është shprehur se arsyeja e arrestimit është politike. Daniels është ndaluar teksa performonte në një stripclub. Ajo akuzohet se ka ka prekur klientin, officer policie.

Ligji i shtetit të Ohios ndalon cilindo person që nuk ka lidhje familjare të prekë një balerinë të zhveshur apo gjysmë të zhveshur.

TMZ.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029819011688232
    array(1) { ["section"]=> string(99) "tha-qe-ka-kryer-marredhenie-me-donald-trump-arrestohet-pornostarja-qe-te-gjithe-e-njihni-foto-64847" }