INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Thanë se kishte pozuar me këmbë hapur e ulur mbi të dashurin, reagon ish-banorja e Big Brother: ‘’Po të kem pasur ndonjë...[FOTO]

Thanë se kishte pozuar me këmbë hapur e ulur mbi të dashurin, reagon ish-banorja e Big Brother: ‘’Po të kem pasur ndonjë...[FOTO]

Publikuar më: 08:19 14-06-2018

Mjaftoi një foto e postuar në Instagram dhe pozicioni provokues me këmbë hapur mbi një mashkull shkaktoi shumë thashetheme për ish-banoren e Big Brother, Armela Hyseni.

Më pas ashtu siç u bë publike në media, lindën të tjera dyshime duke spekuluar se mashkulli në fjalë është i dashuri i Armelës, ndërsa së fundmi ka qenë vetë bukuroshja e cila ka reaguar.

Me anë të një foto të postuar në Instastory, Armela ka vendosur t'i ”thyejë” të gjitha dyshimet duke shkruar: “Ndaloni me këto lajme të rreme. Nëqoftëse kam pasur ndonjë të dashur, do e kisha deklaruar pa merak! Më keni bërë gjithë shokët të dashur, uroj të mos filloni me shoqet”, përfundon Armela reagimin e saj./intv.al/

e56_w45.png

 

 

rty_345.jpeg

 

 

xfgbsr.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.014203071594238
    array(1) { ["section"]=> string(127) "thane-se-kishte-pozuar-me-kembe-hapur-e-ulur-mbi-te-dashurin-reagon-ish-banorja-e-big-brother-po-te-kem-pasur-ndonje-foto-61679" }