INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tirana bllokon Kukësin dhe ndihmon Partizanin të shkëputet!

Tirana bllokon Kukësin dhe ndihmon Partizanin të shkëputet!

Publikuar më: 12:29 11-02-2019

Bardheblutë e drejtuar nga Ardian Mema, kanë mposhtur me rezultatin minimal 0-1 Kukësin, në kryendeshjen e javës së 21-të të Superiores.

Vendimtar goli i shënuar nga mbrojtësi Albi Doka në minutën e 87′, që u dha 3 pikët bardhebluve, që tashmë e shohin veten plot 8 pikë larg zonës së rënies.

Nga ana tjetër Kukësi kompromenton gjithçka në luftën për titull, pasi shkëputet edhe më shumë nga Partizani, duke mbetur plot 8 pikë mbrapa klubit “të kuq”.

Sfida tjetër e mesditës, ajo mes Luftëtarit dhe Flamurtarit, përfundoi në barazim pa gola, ndërsa të dy skuadrat ndanë nga një pikë.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.007702112197876
    array(1) { ["section"]=> string(64) "tirana-bllokon-kukesin-dhe-ndihmon-partizanin-te-shkeputet-86676" }