INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Topless në shtrat! Ja çfarë bën Rita pas çdo koncerti

Topless në shtrat! Ja çfarë bën Rita pas çdo koncerti

Publikuar më: 14:38 23-07-2018

Rita është momentalisht në Portugali teksa po vazhdon turin e saj Europian dhe ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj rutinën që ajo ndjek pas koncerteve.

E ulur në shtrat, topless dhe duke ngrënë patetina Rita ka postuar fotot e saj në Instagram duke shkruar: “After party im konsiston në Cheetos”.

Rita i ka mahnitur të gjithë ndjekësit e saj të cilët e kanë komplimentuar këngëtaren duke i thënë se është gruaja më seksi në botë apo se duket e mrekullueshme.

rita1.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0079870223999023
    array(1) { ["section"]=> string(58) "topless-ne-shtrat-ja-cfare-ben-rita-pas-cdo-koncerti-66134" }