INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
TREND ALERT: Yjet e Hollywood-it nga Selena Gomez tek Rita Ora po veshin fustane me atlete, ju çfarë po prisni ende? [FOTO]

TREND ALERT: Yjet e Hollywood-it nga Selena Gomez tek Rita Ora po veshin fustane me atlete, ju çfarë po prisni ende? [FOTO]

Publikuar më: 11:30 10-06-2018

Veshja e fustaneve me atlete nuk është më një koncept apo një trend i ri në fushën e modës, por këtë verë tendenca është më e nxehtë se kurrë! Madje këtë sezon, shtëpitë e modës na ka paralajmëruar që duhet t’ju themi ‘mirupafshim balerinave’, pasi nuk janë më IN, por përkundrazi janë ‘out’ për këtë verë.

Ky është një lajm i mirë për ata që adhurojnë atletet, por edhe për ata që nuk i preferojnë shumë, por që do t’i lejnë mënjanë balerinat në favor të atleteve të rehatshme. Atletet, por sidomos ‘grandpa sneakers’ po rikthehen fuqishëm këtë verë dhe të gjitha fashionistat në mbarë botën kanë gjetur mënyra shumë të këndshme për t’i kombinuar.


Mënyra më interesante mirë dhe me stil është që t’i vishni ato me fustanet verore. Këtë vit kryefjala e modës është padyshim: Rehatia dhe Komoditeti. Dhe për ta thënë më shkurt; pra këtë verë thuajuni ‘Jo’ balerinave , por përqafoni atletet dhe kombinojini ato me fustane. Ju sigurojmë që do dukeni bukur, me stil dhe komodë në të njëjtën kohë.

Hidhuni një sy se si yjet e Hollywood-it i kanë kombinuar për t’u frymëzuar më tepër.

sneakers_dress-2.jpg

sneakers_dress-3.jpg

 

stars-celebs-dress-with-sneakers-pics-13.jpgstars-celebs-dress-with-sneakers-pics-11.jpg

stars-celebs-dress-with-sneakers-pics-10.jpg

Rita-Ora-in-Chanel.jpg

stars-celebs-dress-with-sneakers-pics-6.jpg

stars-celebs-dress-with-sneakers-pics-15.jpg

 

stars-celebs-dress-with-sneakers-pics-7.jpg

stars-celebs-dress-with-sneakers-pics-2.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010740756988525
    array(1) { ["section"]=> string(124) "trend-alert-yjet-e-hollywood-it-nga-selena-gomez-tek-rita-ora-po-veshin-fustane-me-atlete-ju-cfare-po-prisni-ende-foto-61254" }