INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Trendi i thonjve për 2019''. Ja 7 modelet që do të përdoren më së shumti vitin e ardhshëm…[FOTO]

''Trendi i thonjve për 2019''. Ja 7 modelet që do të përdoren më së shumti vitin e ardhshëm…[FOTO]

Publikuar më: 15:24 21-11-2018

Kujdesi ndaj thonjëve është bërë i pashmangshëm, po njihet si aksesori më i bukur i çdo femre.

Vetëm një muaj na ndan nga viti 2019-të dhe është mirë të filloni të lexoni për trendet që do të sjellë. Veshjet, flokët, aksesorët janë detajet kryesore tek të cilat vajzat përqendrohen kryesisht, megjithatë asnjëherë nuk duhet të harroni thonjtë. Kujdesi ndaj tyre ju bën të dukeni një vajzë elegante dhe detajiste.

Më poshtë do të gjeni 7 trendet të cilat do t’i shihni kudo vitin e ardhshëm./intv.al/

dfhgjgdsg.PNG

sdfdhghjhgh.PNG

 

 

sdggfjhhg.PNG

 

 

dfgfjh.PNG

 

dgdfgyghkijgf.PNG

 

dgfghcjkjhff.PNG

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0070250034332275
    array(1) { ["section"]=> string(97) "trendi-i-thonjve-per-2019-ja-7-modelet-qe-do-te-perdoren-me-se-shumti-vitin-e-ardhshem-foto-79375" }