INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Trokit/ Dëshironi spila në veshjen tuaj? Bëjini vet, ja sa lehtë [VIDEO]

Trokit/ Dëshironi spila në veshjen tuaj? Bëjini vet, ja sa lehtë [VIDEO]

Publikuar më: 12:38 27-10-2018

Kur kemi nevojë të krijojmë aksesorë unikë zgjidhja është shumë e lehtë! Ndjekim programin 'Trokit', që nga java në javë ju ndihmon me ide praktike për të realizuar ato që dëshironi. Stilistja Katerina Zoto na tregoi këtë javë se si të realizojmë spila, madje të jemi unik me to. Nëse mendoni se do të shpenzoni shumë apo do t'ju marri kohë të pafundme, gaboheni. Ndiqni videon e mëposhtme dhe ... shkëlqeni me spilën e re.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0084011554718018
    array(1) { ["section"]=> string(73) "trokit-deshironi-spila-ne-veshjen-tuaj-bejini-vet-ja-sa-lehte-video-76780" }