INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Trokit/ I shtrihet në prehër, Ermali nuk reziston gjatë! Xhensila: Më shih në sy, jo.. [VIDEO]

Trokit/ I shtrihet në prehër, Ermali nuk reziston gjatë! Xhensila: Më shih në sy, jo.. [VIDEO]

Publikuar më: 16:28 30-11-2018

Çfarë puntate kjo e sotmja, LIVE, në IN Tv e emisionit ‘Trokit’. Moderatori Ermal Peçi ftoi në studio Xhensila Perën, e cila gjatë verës u përfol në mediat online edhe si ‘nusja’ e tij. Që në nisje Xhensila i tha se ishte me temperaturë ndaj Ermali i kërkoi ti ulej në prehër e ta bënin intervistën në këtë mënyre. Pa u menduar dy herë, Xhensila i shtrihet në divanin e programit, por këtu nisi e qeshura.

insideee_3333.jpg

Mjaftoi që ajo ti shtrihej tek këmbët dhe Ermali ti thoshte se nuk vazhdonte dot kështu, pasi nuk mundej ta shikonte në fytyrë. Kaq mjaftoi që të qeshnin të dy dhe Xhensila t’ja priste shkurt: ‘Të kam thënë, më shikoo në syyyy”. Si shkoi loja mes tyre në ‘Kapi sekondat’? Cilat janë dhimbjet më të mëdha që ka provuar? Me cilin personazh vip nuk do mendohej gjatë për një raport intim? Zbuloni gjithçka, në videon e mëposhtme.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031099319458008
    array(1) { ["section"]=> string(91) "trokit-i-shtrihet-ne-preher-ermali-nuk-reziston-gjate-xhensila-me-shih-ne-sy-jo-video-80326" }