INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Trokit/ Këngëtaret e njohura u zunë për çmimin e parë? Ja veprimi që tregon të kundërtën, fiton muzika [VIDEO]

Trokit/ Këngëtaret e njohura u zunë për çmimin e parë? Ja veprimi që tregon të kundërtën, fiton muzika [VIDEO]

Publikuar më: 20:50 08-11-2018

Me shumë rrëfime e ngjarje të pa treguara ishte biseda e sotme e Anxhela Peristerit në programin 'Trokit' në IN Tv. Moderatori Ermal Peçi e pyeti Anxhelën rreth surprizave të recitalit të saj, ndërsa zbuloi se 3 këngëtarë do të realizojnë duele me të. Erik Lloshi, Offchestra dhe Elhaida Dani do të shoqerojnë Anxhelën në mbrëmjen e saj. Por përse Elhaida? Këngëtarja theksoi se edhe pse portalet shkruajtën se ato u zunë për pikët e garës në Kënga Magjike, asgjë s'është e vërtetë. Fakti që e ka ftuar në recital tregon të kundërtën dhe se sa profesionale janë. Si e priti Elhaida këtë propozim? Çfarë këngë do ti bëj bashkë? Zbuloni më shumë në videon e mëposhtme!

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010287046432495
    array(1) { ["section"]=> string(111) "trokit-kengetaret-e-njohura-u-zune-per-cmimin-e-pare-ja-veprimi-qe-tregon-te-kunderten-fiton-muzika-video-78089" }