INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U dashuruam të gjithë me foton e Ledionit dhe vogëlushit London në dasmën e Sarës, por zbuloni sa kanë kushtuar këpucët e tyre! [FOTO]

U dashuruam të gjithë me foton e Ledionit dhe vogëlushit London në dasmën e Sarës, por zbuloni sa kanë kushtuar këpucët e tyre! [FOTO]

Publikuar më: 17:58 11-09-2018

Sara Hoxha dhe prezantuesi Ledion Liço i kanë dhënë fund beqarisë pak javë më parë. Ata kanë organizuar një ceremoni madhështore të fejesës por që e kanë mbajtur shumë private, pa e ekspozuar në media përveç disa imazheve shumë më vonë.

E siç duket ditët në vijim do shohim më shumë foto dhe ka qenë Sara ajo që ka publikuar një foto të Ledionit dhe Londonit ku duken shumë bukur bashkë. E ajo çfarë bie në sy është look-u i vogëlushit, pantallonat e bardha, bluza me një dekor shumëngjyrësh dhe këpucët “stylish” të ngjashme në model me ato që babi i tij ka veshur.

srahoxh.png

 

Të dy duken shumë mirë të kombinuar, por e dini sa kanë kushtuar këpucët e tyre Gucci? Të Ledionit 830 dollarë, ndërsa këpucët Gucci të Londonit kushtojnë 365 dollarë.

leath.jpg

letht.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.009782075881958
    array(1) { ["section"]=> string(136) "u-dashuruam-te-gjithe-me-foton-e-ledionit-dhe-vogelushit-london-ne-dasmen-e-sares-por-zbuloni-sa-kane-kushtuar-kepucet-e-tyre-foto-71351" }