INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U fiksuat me veshjen pink të Luana Vjollcës? Ja sa ka kushtuar...[FOTO]

U fiksuat me veshjen pink të Luana Vjollcës? Ja sa ka kushtuar...[FOTO]

Publikuar më: 12:55 07-08-2018

Për shumë vajza mund të jetë e modës të imitojnë idhujt e tyre të famshëm përsa i përket kombinimeve në veshje.

Me siguri që kur flitet për Luana Vjollcën të shumta janë fanset që kanë kuriozitet se sa kushtojnë veshjet që ylli i showbizz-it mban në daljet publike.

Faqja e Instagramit ka zbuluar së fundmi se sa ka kushtuar veshja pink e Luana Vjollcës.

Veshjet janë të markës “House of CB London” dhe kanë kushtuar plot 182 euro.

Sa shumë sharm! Luana di gjithmonë të jetë e veçantë.../intv.al/

drths45.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030488967895508
    array(1) { ["section"]=> string(72) "u-fiksuat-me-veshjen-pink-te-luana-vjollces-ja-sa-ka-kushtuar-foto-67779" }