INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U fshi tani! Sherr mes tyre? Pas 4 vitesh Noizy merr vendimin e papritur për të, reagon Seven Saraçi: Pse vëlla?! [FOTO]

U fshi tani! Sherr mes tyre? Pas 4 vitesh Noizy merr vendimin e papritur për të, reagon Seven Saraçi: Pse vëlla?! [FOTO]

Publikuar më: 19:56 30-11-2018

Ata ishin shumë miq të mirë dhe në vitin 2015 realizuan bashkëpunimin “Si me kon zezake”, madje i shihnim shpesh herë në shoqërinë e njëri-tjetrit. Mirëpo siç duket marrëdhëniet e tyre janë prishur dhe kompania e cila mbron të drejtat e projekteve të Noizyt, në të gjitha platformat digjitale, i ka bërë një kërkesë Seven Saraçit.

Me kërkesë të vetë Noizyt, ata përmes një e-maili i kanë kërkuar reperit ta fshijë këtë këngë, pasi nuk pajtohet me përdorimin e emrit të tij në këtë material.

Seven ka postuar e-mailin në InstaStory, por pas disa minutash e ka fshirë, ndërsa mbishkrimi që i kishte lënë është “Pas 4 vitesh, pse je zemëruar vëlla?

4yearskp.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0090010166168213
    array(1) { ["section"]=> string(118) "u-fshi-tani-sherr-mes-tyre-pas-4-vitesh-noizy-merr-vendimin-e-papritur-per-te-reagon-seven-saraci-pse-vella-foto-80362" }