INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U habitët kur mësuat se Luana Vjollca do prezantojë ‘Big Brother VIP’? Prisni, se nuk keni parë ende ç’rol do këtë Ledioni! [FOTO]

U habitët kur mësuat se Luana Vjollca do prezantojë ‘Big Brother VIP’? Prisni, se nuk keni parë ende ç’rol do këtë Ledioni! [FOTO]

Publikuar më: 15:53 16-05-2018

Prej kohësh në median online po përflitet se tashmë do të nise ‘Big Brother VIP’ dhe moderimi i është besuar Luana Vjollcës. Moderatorja seksi këto kohë është parë shumë afër me Lori Hoxhën dhe si duket Luana këtë herë ua “mori nga dora” prezantimin Arbana Osmanit dhe Ledion Liços.

Por prisni se nuk dini këtë të fundit! Po roli i Ledionit? Në ditën e sotme thuhet se Ledion Liço do jetë një ndër personazhet që do futet në shtëpinë më të famshme, kjo të paktën sipas “Express”. Hmm, ç’mund të thuhet? Presim të shohim kush do jenë VIP-at e tjerë./intv.al/

top-fest.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0090188980102539
    array(1) { ["section"]=> string(129) "u-habitet-kur-mesuat-se-luana-vjollca-do-prezantoje-big-brother-vip-prisni-se-nuk-keni-pare-ende-c-rol-do-kete-ledioni-foto-58554" }