INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U mahnitët nga performanca e Rita Orës në Tiranë? Enca ka dy fjalë për t’i thënë [FOTO]

U mahnitët nga performanca e Rita Orës në Tiranë? Enca ka dy fjalë për t’i thënë [FOTO]

Publikuar më: 22:01 06-06-2018

Rita Ora ishte e pranishme të dielën e kaluar në Tiranë. Ylli botëror i mahniti të gjithë shqiptarët me performancën e saj në sheshin Skënderbej. Ky shesh ishte mbipopulluar si kurrë më parë, por edhe shumë personazhe të famshëm shqiptarë përuruan Ritën dhe shumë prej tyre ishin prezentë në concert duke e duartrokitur.

Komentet ishin shumë pozitive nga fansat, por me siguri është Enca, ajo që ka bërë komentin më të bukur këngëtares. “Ta ha zemrën”, shkruan Enca në foton e Ritës ku shihet me flokët e kuqe duke shoqëruar edhe me flamurin shqiptare. Epo jo vetëm Enca u bë krenare me Ora-n, por të gjithë ne./intv.al/

a34bd67c-2366-4e6c-bd40-7ca791901157.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0071940422058105
    array(1) { ["section"]=> string(90) "u-mahnitet-nga-performanca-e-rita-ores-ne-tirane-enca-ka-dy-fjale-per-t-i-thene-foto-60911" }