INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Unikkatil e ka gati projektin e rradhës, publikon këngën e re ‘Ni milion rrugë’[VIDEO]

Unikkatil e ka gati projektin e rradhës, publikon këngën e re ‘Ni milion rrugë’[VIDEO]

Publikuar më: 20:51 15-04-2018

Unikkatil ka publikuar projektin e shumë pritur muzikor.

Kënga mban titullin ‘Ni milion rrugë’ dhe në kanalin zyrtar në Youtube menjëherë ka grumbulluar një numër të konsiderueshëm klikimesh.

Kujtojmë se kënga ishte parashikuar të publikohet më datë 10 të këtij muaji por u shty për sot shkak i vdekjes së reperit B52, njërit prej themeluesve të grupit TBA.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0074260234832764
    array(1) { ["section"]=> string(88) "unikkatil-e-ka-gati-projektin-e-rradhes-publikon-kengen-e-re-ni-milion-rruge-video-55337" }