INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upss! Kim K po fiton miliona dollarë në minutë me logon e vjedhur prej kompanisë së famshme

Upss! Kim K po fiton miliona dollarë në minutë me logon e vjedhur prej kompanisë së famshme

Publikuar më: 16:11 19-07-2018

Kim Kardashian sapo ka lançuar në treg parfumin e saj më të ri “Vibes” dhe duket se po fiton mjaftë mirë. 

Thuhet se 37 vjeçarja po fiton miliona dollarë në minutë, por menjëherë me lançimin e këtij parfumi ajo është hedhur në gjygj.

Mesa duket logoja në parfumin e Kim është thuajse identike me atë të një kompanie tjetër.

Të dyja logot shkruajnë ‘Vibes’ me të bardha dhe ndodhën në një fushë të zezë.

Epo na vjen keq Kim, nëse kompania fiton gjygjin, ajo do t’i humbasi milionat e dollarëve po aq shpejt sa i fitoi!

kim_1.jpg

kim2.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.013163805007935
    array(1) { ["section"]=> string(96) "upss-kim-k-po-fiton-miliona-dollare-ne-minute-me-logon-e-vjedhur-prej-kompanise-se-famshme-65685" }