INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upss, nuk përmbahet! ''Zogu i Tiranës'' tregon eksperiencën në shtrat me këngëtaren SHQIPTARE: Ka shije...[FOTO]

Upss, nuk përmbahet! ''Zogu i Tiranës'' tregon eksperiencën në shtrat me këngëtaren SHQIPTARE: Ka shije...[FOTO]

Publikuar më: 18:05 01-12-2018

Hermes Nikaj ose ndryshe “Zogu i Tiranës”, është bërë i famshëm në emisionet e mëngjesit ku ka spikatur për mënyrën e tij të veçantë të moderimit dhe komunikimit.

Së fundmi ishte i ftuar në një intervistë në “Gazeta Shqiptare” dhe sigurisht që nuk mund të mos pyetej për këngëtaren Gugu. Gjatë bisedës në studio, moderatorja e ka pyetur Zogun se ç’pyetje pikante do të kishte dëshirë t’i bënte këngëtares Gugu.

"“Mund ta pyesja për krevatin, për pozicionet e preferuara. Sa e nxehtë je, kthehu kështu, rri kështu, rrotullohu kështu. Ajo më ka treguar shumë në fakt se jemi shumë shok e shoqe, flasim lirshëm si gjithë rinia, çfarë bën ti në krevat, si rri, sa e nxehtë je, sa e shijshme je.”, tha ai.

I pyetur nga moderatoret nëse e ka shuar kureshtjen me vepra dhe jo me fjalë dhe çfarë shije kishte Gugu, Hermesi ka treguar:

“Është një shprehje që kanë pas thënë më parë: ‘Shalqiri dhe pjepri do provuar’. Gugu kishte shije ekzotike, shije ananasi.”- është shprehur Zogu, i cili më pas ka treguar se tashmë marrëdhëniet mes tyre ishin vetëm shoqërore.

hermes.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0070159435272217
    array(1) { ["section"]=> string(107) "upss-nuk-permbahet-zogu-i-tiranes-tregon-eksperiencen-ne-shtrat-me-kengetaren-shqiptare-ka-shije-foto-80413" }