INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upss! Pa prisni pak, Luana ''çmend'' rrjetin, pa të brendshme në foton seksi? [FOTO]

Upss! Pa prisni pak, Luana ''çmend'' rrjetin, pa të brendshme në foton seksi? [FOTO]

Publikuar më: 20:07 12-07-2018

Moderatorja seksi Luana Vjollca është duke vijuar pushimet e saj dhe se sa të bukura janë ato, shihet fare mirë në fotot e publikuara nga Luana në rrjetet sociale. Fotot e moderatores janë me të vërtetë NICE dhe së fundmi ka publikuar disa pamje ku shfaqet tërësisht e veshur me të verdha duke pozuar sipër jahtit, ndërkohë që nxjerr në pah këmbët e saj seksi dhe jo vetëm. Por po ta afrosh pak foton, të krijohet përshtypja sikur Luana s’ka veshur të brendshme pasi duket shumë lëkurë, e këtëe kanë vënë re shumë fansa në komente. Mirëpo me siguri do ketë ndonjë nga ato të brendshmet që kanë dalë së fundmi të cilat janë shumë të ngritura.

st.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.012701034545898
    array(1) { ["section"]=> string(80) "upss-pa-prisni-pak-luana-cmend-rrjetin-pa-te-brendshme-ne-foton-seksi-foto-64844" }