INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss! Gazetarja seksi shqiptare e thotë TROÇ: Ky futbollist i njohur më shkruan dhe flirton me mua…[FOTO]

Upsss! Gazetarja seksi shqiptare e thotë TROÇ: Ky futbollist i njohur më shkruan dhe flirton me mua…[FOTO]

Publikuar më: 12:02 06-10-2019

Në një kohë shumë të shkurtër, ajo është kthyer në një ndër personazhet publikë më të komentuar. Kjo për faktin se Qëndresa Krelani, e njohur si Qeqa është e para komentatore sportive femër në Shqipëri dhe Kosovë. Ajo ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Shiko Kush Luan” dhe në një prej sfidave u pyet se cili futbollist flirton me të.

Dhe ajo pa u menduar dy herë e tregoi emrin e tij.

“ Është një futbollist që luan për Flamurtarin, emri i tij është Gentrit Dumani që më shkruan mua, i kërkoj falje që e thash emrin e tij”, ishin fjalët e saj në emision.

FLAM.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.022122144699097
    array(1) { ["section"]=> string(109) "upsss-gazetarja-seksi-shqiptare-e-thote-troc-ky-futbollist-i-njohur-me-shkruan-dhe-flirton-me-mua-foto-102627" }