INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vajza do të fiksoheni! Këto janë disa nga palltot dhe xhaketat më në trend për momentin[FOTO]

Vajza do të fiksoheni! Këto janë disa nga palltot dhe xhaketat më në trend për momentin[FOTO]

Publikuar më: 21:26 16-11-2018

Ju e dini si qëndron puna. Tashmë vjen vjeshta dhe të gjithëve na duhen rroba të reja si dhe ide për t’i kombinuar ato. 

Fatmirësisht, sot në treg ekzistojnë disa firma që ofrojnë produkte cilësore dhe me çmime konkuruese. Më poshtë do të gjeni disa nga palltot dhe xhaketat më të mira për femra, të cilat variojnë nga ato klasiket deri tek moda e fundit.

fash_2.JPG

fash_3.JPG

fash_4.JPG

fash_6.JPG

fash_7.JPG

fash_8.JPG

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027189254760742
    array(1) { ["section"]=> string(97) "vajza-do-te-fiksoheni-keto-jane-disa-nga-palltot-dhe-xhaketat-me-ne-trend-per-momentin-foto-78954" }