INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
“Vajza e keqe” Rihanna shpërthen në lot në këtë ditë të vështirë për të [FOTO]

“Vajza e keqe” Rihanna shpërthen në lot në këtë ditë të vështirë për të [FOTO]

Publikuar më: 12:40 11-01-2018

Edhe “vajzat e këqija” qajnë…

Rihanna është inspirim për shumë femra në të gjithë botën, por ditët e fundit kanë qenë shumë të vështira për të. Diva botërore e muzikës pop, ka humbur një nga njerëzit e saj më të afërt, kushëririn 21-vjeçar Tavon Kaiseen Alleyene dhe dhimbjen për ndarjen nga jeta e ndau me ndjekësit e saj në Instagram para disa ditësh.
Ajo dje i dha lamtumirën e fundit kushëririt të saj dhe ka shpërthyer në lot në funeralin e tij, siç duket në fotot e siguruara nga DailyMail ku ajo shihet duke fshirë lotët në ceremoninë e varrimit.
Familjarët ishin veshur të gjithë në të bardhë në nderim të tij, po ashtu edhe Rihanna.

collagerriri.jpg

Article Logic
Execution time: 0.00064802169799805
array(1) { ["section"]=> string(80) "vajza-e-keqe-rihanna-shperthen-ne-lot-ne-kete-dite-te-veshtire-per-te-foto-47234" }