INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vajza nuk do t’i besoni syve, por rikthimi i kësaj veshje në modë ka “pushtuar” gardërobën e femrave[FOTO]

Vajza nuk do t’i besoni syve, por rikthimi i kësaj veshje në modë ka “pushtuar” gardërobën e femrave[FOTO]

Publikuar më: 12:27 24-11-2018

Kush do të mendonte se me afrimin e shpejtë të sezonit të dimrit, ne do të rikthenim pas modën e kadifesë. Këtë rikthim ne duhet t’ja atribuojmë asaj shprehjes së vjetër: “Që të dukesh e zgjuar është gjithmonë seksi”.

Cilado qoftë rikthimi i kësaj mode është një alternativë mjaft e këndshme ndaj xhinseve, duke e bërë esenciale në gardërobën tuaj të fundjavës. Por, mos e hiqni si alternativë edhe për ndonjë mbrëmje të këndshme: thjesht ndryshoni këpucët, me taka të larta, çantën tuaj të përditshme, me diçka më ekstravagante dhe shtoni disa vathë argjendi që të shkëlqeni në këtë veshje.

moda.jpeg

moda_2.jpeg

moda_3.jpeg

moda_4.jpeg

moda_5.jpeg

moda_6.jpeg

moda_7.jpeg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0087409019470215
    array(1) { ["section"]=> string(119) "vajza-nuk-do-t-i-besoni-syve-por-rikthimi-i-kesaj-veshje-ne-mode-ka-pushtuar-garderoben-e-femrave-neper-bote-foto-79685" }