INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vajza ruani Instagram-in e të dashurit! Enca e bëri të vetën, ju paralajmëroi: Do plasni nga inati! [FOTO]

Vajza ruani Instagram-in e të dashurit! Enca e bëri të vetën, ju paralajmëroi: Do plasni nga inati! [FOTO]

Publikuar më: 12:20 06-05-2018

Enca së fundmi është mjaft aktive në rrjete sociale dhe duhet të themi se është mjaft e mirë në marketing-un e vetes së saj. Deklarata provokuese dhe foto ku shihet aq HOT por edhe në të njëjtën kohë shumë e thjeshtë, herë herë edhe pa ‘make-up’.

Pak më pare Enca ka bërë një postim mjaft interesant dhe sërish ka dy fjalë për shumë vajza por më shumë për ato që e kanë inat.

“Kur shkoj te profili i të dashurit tënd, shoh se shkruan “followback”.’, shkruan Haxhia në postimin e saj në Insta. Kështu që vajza ruani Instagram-in e të dashurit, nëse nuk e pëlqeni edhe ju Encën! Pa problem se nëse ja hiqni ‘follow’-n Encës, këngëtarja ka edhe 1.7 milion ndjekës të tjerë, nuk i prishni punë!/intv.al/

enka.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0079290866851807
    array(1) { ["section"]=> string(106) "vajza-ruani-instagram-in-e-te-dashurit-enca-e-beri-te-veten-ju-paralajmeroi-do-plasni-nga-inati-foto-57449" }