INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Vajza, vëmendje! Ky është trendi i fundit i flokëve, i ndjekur edhe nga vajzat VIP shqiptare [VIDEO]

Vajza, vëmendje! Ky është trendi i fundit i flokëve, i ndjekur edhe nga vajzat VIP shqiptare [VIDEO]

Publikuar më: 22:21 14-11-2017

Lori Hoxha, Kida si dhe vajza VIP shqiptare ndjekin këtë trend…

Në emisionin Fun Day me moderatore Fatma Methasani gjithmonë në fokus qendrojnë personazhet VIP shqiptarë. Dhe këtë herë është folur edhe për trendin më IN të flokëve ku personazhe shumë të pëlqyer për publikun shqiptar dhe jo vetëm kanë “përqafuar” këtë trend. Për të parë se cili është trendi që edhe ju duhet të ndiqni mund ta shihni në videon më poshtë në minutën 24:45./intv.al/  

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012328624725342
    array(1) { ["section"]=> string(101) "vajza-vemendje-ky-eshte-trendi-i-fundit-i-flokeve-i-ndjekur-edhe-nga-vajzat-vip-shqiptare-video-41956" }