INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Valbona Selimllari ‘braktis’ Vera Grabockën dhe Alketën për projektin e ri, ja ku do ta shihni [FOTO]

Valbona Selimllari ‘braktis’ Vera Grabockën dhe Alketën për projektin e ri, ja ku do ta shihni [FOTO]

Publikuar më: 12:11 14-11-2017

Ajo është ndër fytyrat më të dashura të ekranit.

Valbona Selimllarin vazdimisht e kemi parë në ekran, në reklama, në panele emisionesh, prezantime spektaklesh dhe së fundmi edhe si  anëtare jurie. Ish miss Albania tani do të ketë emisionin e saj, të cilin do ta drejtojë e vetme. ‘Bobi’, ashtu siç e njohin miqtë, gjithnjë është treguar e rezervuar jo vetëm për jetën private por edhe për planet  në karrierë. Por këtë herë është zbuluar se ajo do të jetë pjesë e televizionit ‘Ora News’ dhe edhe pse ende nuk është zbuluar formati i emisionit që do të drejtojë, duke marrë parasysh edhe rolin që ka në Bashkinë e Tiranës, si këshilltare për çështjet sociale, mendojmë se do të jetë ndonjë program i këtij lloji. 

plmknjbh.png

 

fffff.png

Article Logic
Execution time: 0.00352501869202
array(1) { ["section"]=> string(87) "valbona-selimllari-braktis-vera-grabocken-dhe-alketen-per-projektin-e-ri-ja-ku-do-41909" }