INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vdes Fero? Shokohen fansat në koncert, e shohin në arkivol [VIDEO]

Vdes Fero? Shokohen fansat në koncert, e shohin në arkivol [VIDEO]

Publikuar më: 22:34 06-08-2018

Edhe pse është mjaf ti ri në moshë , Fero ka arritur të korrë një sukses të jashtëzakonshëm duke u kthyer në një fenomen dhe një prej reperve më të komentuar në media.

Duket se ai është mjaft i paparashikueshëm dhe sjell gjithmonë risi me muzikën e tij, por së fundmi reperi i hitit “Gang gang” duket se ka ‘ngrirë’ zemrat e të gjithë fansave të tij në koncert.

Teksa prisnin për reperin, fansat panë në skenë një arkivol teksa muzika luhej në sfond.

Pas disa sekondash reperi del nga arkivoli duke filluar perfomancën e tij.

Sigurisht, që një shfaqje të tillë nuk e kishim parë kurrë më parë nga artist shqiptar.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028769969940186
    array(1) { ["section"]=> string(68) "vdes-fero-shokohen-fansat-ne-koncert-e-shohin-ne-arkivol-video-67710" }