INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Veliaj, kush sjell autobusa elektrikë do ketë më shumë lehtësira

Veliaj, kush sjell autobusa elektrikë do ketë më shumë lehtësira

Publikuar më: 13:11 14-11-2017

Erion Veliaj në Konferencën e OKB-së është vlerësuar si kryebashkiaku që realizon projekte miqësore me mjedisin. Ai në aktivitet foli dhe për autobusat elektrikë duke iu thënë kompanive që nëse i sjellin do të kenë më shumë lehtësi për marrjen e liçensave në raport me të tjerët, që sjellin urbanë me naftë. Veliaj shtoi se do të rriten investimet për më shumë korsi të dedikuara për biçikleta.

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00412678718567
    array(1) { ["section"]=> string(68) "veliaj-kush-sjell-autobusa-elektrik-do-kete-me-shume-lehtesira-41922" }