INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Veshje të veçanta dhe plot sharm!!! Si u veshën yjet në 'Governors Awards 2018'? [FOTO]

Veshje të veçanta dhe plot sharm!!! Si u veshën yjet në 'Governors Awards 2018'? [FOTO]

Publikuar më: 14:02 20-11-2018

Çmimet Governors Awards 2018, një prej eventeve më prestigjoze që njoftojnë fillimin e sezonit të ri të cmimeve kinematografike, të organizuar nga Akademia e Arteve dhe Shkencave të Filmit, kanë tërhequr një numër të madh yjesh.

Lista e mysafirëve ishte e mbushur me të gjithë nga familja mbretërore e filmave si Nicole Kidman, Ava Duvernay dhe Lupita Nyong'o etj.

Fustanet dhe veshjet e yjeve të famshëm ishin ndër më të bukurat që mund te shihen në tapetin e kuq./intv.al/

 

Emily Blunt

afegf.PNG

 

Carey Mulligan

dsfhbgf.PNG

 

Chloe Grace Moretz

fhs.PNG

 

Emma Stone

aeghaeth.PNG

 

 

Gemma Chan

gfnhjgfnj.PNG

 

Felicity Jones

thadh.PNG

 

Lady Gaga

etyhdzth.PNG

 

Kathryn Hahn

zdhgzdf.PNG

 

Hilary Swank

dfhbg.PNG

 

Lupita Nyongo

gjngfjgnfgnj.PNG

 

Lucy Boynton

xghcccc.PNG

 

 

 

 

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0096120834350586
    array(1) { ["section"]=> string(85) "veshje-te-vecanta-dhe-plot-sharm-si-u-veshen-yjet-ne-governors-awards-2018-foto-79253" }