INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vetëm 4 ditë dhe 1.3 milionë shikime! Kush është kënga shqiptare që po bëhet HIT me ritme të shpejta? [VIDEO]

Vetëm 4 ditë dhe 1.3 milionë shikime! Kush është kënga shqiptare që po bëhet HIT me ritme të shpejta? [VIDEO]

Publikuar më: 06:35 08-08-2018

Suksese në prezantimin e hiteve të ndryshme deri tani kemi parë shumë, por si ky për të cilin do flasim tani vështirë se jam gjejmë konkurrentin.

Ka vetëm 4 ditë që është lancuar në YouTube dhe duket se bashkëpunimi mes Dafina Zeqirit dhe Lumi B me titull “Kalon” ka arritur të marrë plot 1.3 milionë views.

“Kalon” është bashkëpunimi i tretë radhazi i dy artistëve ndërsa Dafina Zeqiri ashtu siç na ka treguar së fundmi ndodhet në Kosovë duke mbajtur koncerte nëpër trojet shqiptare./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031030178070068
    array(1) { ["section"]=> string(111) "vetem-4-dite-dhe-1-3-milione-shikime-kush-eshte-kenga-shqiptare-qe-po-behet-hit-me-ritme-te-shpejta-video-67815" }