INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vetëm ‘Bad Gal’ Riri mund ta bënte këtë gjë në Javën e Modës [FOTO]

Vetëm ‘Bad Gal’ Riri mund ta bënte këtë gjë në Javën e Modës [FOTO]

Publikuar më: 18:47 13-09-2018

Mesa duket Rihanna ka larguar vëmendjen e saj nga muzika për t’i përkushtuar modës dhe biznesit. Për momentin këngëtarja ndodhet në Neë York në Javën e Modës për të prezantuar koleksionin e fundit vjeshtë/dimër të ‘Savage x Fenty’. 

Ka qenë një koleksion dhe një sfilatë që është përfolur shumë, si gjithmonë për çdo gjë që Rihanna bën. Ky koleksion ioshte shumë i veçantë dhe solli mjaft risi që janë komentuar shumë. Koleksioni i saj i ri me të brendshme ‘Savage x Fenty’ ishte për të gjithë femrat, edhe për ato të dobta, por edhe për ato të shëndetshme.


Përvec motrave Hadid dhe disa modeleve të tjera të njohura, aty ishin dhe gra shtatzënë. Rihanna kishte qëllim të tregonte se të brendshmet e saj janë për të gjitha përmasat trupore dhe se jeta nuk mbaron pasi ti bëhesh nënë.

1_Models-walk-the-runway-for-Rihannas-Savage-x-Fenty-NYFW-Lingerie-Presentation_2.jpg

1_Models-walk-the-runway-for-Rihannas-Savage-x-Fenty-NYFW-Lingerie-Presentation_1.jpg

1_Pregnant-Slick-Woods-Rihannas-muse-walks-the-runway-for-Rihannas-Savage-x-Fenty-NYFW-Lingerie-P_1.jpg

1_Pregnant-Slick-Woods-Rihannas-muse-walks-the-runway-for-Rihannas-Savage-x-Fenty-NYFW-Lingerie-P.jpg

1_Models-walk-the-runway-for-Rihannas-Savage-x-Fenty-NYFW-Lingerie-Presentation.jpg

sei_29596341-32ff.jpg

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0083029270172119
    array(1) { ["section"]=> string(69) "vetem-bad-gal-riri-mund-ta-bente-kete-gje-ne-javen-e-modes-foto-71624" }