INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Vjehrra i nxjerr sekretin Butrint Imerit, i zbulon lidhjen me moderatoren shqiptare [FOTO]

Vjehrra i nxjerr sekretin Butrint Imerit, i zbulon lidhjen me moderatoren shqiptare [FOTO]

Publikuar më: 12:22 06-01-2018

Këngëtari simpatik Butrint Imeri nuk përflitet vetëm për zërin e veçantë por edhe për marrëdhëniet me femrat.

Madje shpesh është vënë në qendër të portaleve për lidhjet me vajzat e njohura shqiptare, njëra prej të cilave është edhe ish moderatorja simpartike e Select, Kiara Tito. Por edhe pse asnjëri nuk ka mohuar apo pohuar diçka për lidhjen e tyre, në një foto të postuar së fundmi nga moderatorja e cila ka bërë share klipin e Butrintit, ky i fundit ka lënë një koment duke i shkruar ‘Bella’. Kaq ka mjaftuar që fansat dhe ndjekësit e tij të hamendësojnë se kënga në fjalë i qenka kushtuar pikërisht Kiarës. Aty ka ndërhyrë edhe vetë e ëma e prezantueses, e cila duket se ka konfirmuar lidhjen e tyre. Pasi një e afërme e Kiarës shprehet se tani e kishte kuptuar se Butrinti këngën “Bella” e kishte bërë për të, e ëma e prezantueses është shprehur: “Pse nuk e dije ti? Po moj xhenem për të e ka shkruar!”

Megjithatë më pas Kiara i ka fshirë të gjitha komentet. 

72008-640-0-5a50ad895ece7.png

 

ytujyhjik.png

 

 

yhjuy.png

72001-640-0-5a50ad89548ab.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00095415115356445
    array(1) { ["section"]=> string(93) "vjehrra-i-nxjerr-sekretin-butrint-imerit-i-zbulon-lidhjen-me-moderatoren-shqiptare-foto-46781" }