INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
WhatsApp nxjerrë më në fund risin e shumë pritur [VIDEO]

WhatsApp nxjerrë më në fund risin e shumë pritur [VIDEO]

Publikuar më: 13:52 30-10-2017

WhatsApp ka nxjerrë më në fund risin e saj më të pritur nga të gjithë, "Fshi për të gjithë".

Kjo veçori i lejon përdoruesit e Whatsapp-it që të fshijnë mesazhin pa i lexuar personi në krahun tjetër të bisedës, në rast se kanë thënë diçka që janë penduar ose mesazhin ja kanë dërguar personit të gabuar.

Drejtuesit e kompanisë shpjegojnë se mesazhi mund të fshihet vetëm brenda 7 minutave të para të dërgimit, në të kundërt nuk do ketë vlerë.

Risia "Fshi për të gjithë" ka hyrë në sistem për të gjithë që ditën e premte, për të përfituar duhet që të gjithë përdoruesit e Whap Messenger, si dërguesit dhe marrësit e mesazhit duhet ti kenë bërë update dhe të jenë në përdorim të versionit më të fundit të WhatsApp për Android, iPhone ose Windows Phone"

Megjithatë pavarësisht se ju e fshini mesazhin dhe personi nuk do mundet ta lexojë, ai do njoftohet për veprimin që ju keni bërë, nëpërmjet një lajmërimi "Ky mesazh është fshirë".

 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011630058288574
    array(1) { ["section"]=> string(54) "whatsapp-nxjerre-me-ne-fund-risin-e-shume-pritur-40424" }