INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Wow! Era Istrefi shfaqet SEKSI për klipin e Botërorit 2018, reagon Dua Lipa [FOTO]

Wow! Era Istrefi shfaqet SEKSI për klipin e Botërorit 2018, reagon Dua Lipa [FOTO]

Publikuar më: 21:35 22-05-2018

Era Istrefi tani është duke shijuar suksesin e saj ndërkombëtar por s’kemi parë asgjë akoma!
Këtë të premte, 25 Maj pritet të shënojë suksesin më të madh të karrierës së saj si këngëtaret. Kjo pasi publikohet himni i Kampionatit Botëror të Futbollit 2018 dhe do këndojnë Era Istrefi,ylli latin Nicky Jam dhe aktori i famshëm, Will Smith.

Por Era nuk ka mundur pa na treguar sesi do duket në klipin e shumëpritur dhe vlen të thuhet duket shumë SEKSI. Mirëpo e dini çfarë, kjo foto ka rënë në sy edhe vetë Dua Lipa-s, shqiptares me fame botërorë. Lipa madje jo vetëm që nuk e ka lënë ‘seen’ por i ka dhënë edhe ‘like’. Tashmë presim edhe mbështetjen e vajzave të tjera të famshme të jenë në mbështetje të Erës dhe suskesit të saj./intv.al/

aeaf3ba4-2335-4c2c-bfec-a1f0f308ad3901111.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0075931549072266
    array(1) { ["section"]=> string(84) "wow-era-istrefi-shfaqet-seksi-per-klipin-e-boterorit-2018-reagon-dua-lipa-foto-59241" }