INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Wow! Fansat e Dua Lipas kanë mësuar SHQIP dhe i shkojnë në koncertin në Azi me pankarta në gjuhen tonë [FOTO]

Wow! Fansat e Dua Lipas kanë mësuar SHQIP dhe i shkojnë në koncertin në Azi me pankarta në gjuhen tonë [FOTO]

Publikuar më: 22:58 09-05-2018

Dua Lipa duhet të ndihet shumë me FAT!

Fama e këngëtares shqiptare sa vjen dhe po bëhet akoma më e madhe dhe tashmë gëzon titullin: yll botëror. Kënga e saj “New Rules” është një ndër këngët më të dëgjuara në botë dhe tamshë e njeh gjithë bota.

Sukseset e saj nuk kanë fund, por ajo që do e ketë lumturuar Dua-n janë fansat e saj në Azi, të cilët shihet se dinë mjaft mirë diçka në shqip. Ata kanë mësuar se DUA dhe të thotë “Të dua” në shqip dhe në pankartat e tyre ata shkruajnë: “I Dua You”, duke nënkuptuar “I Love You”. Këtë gjë e ka treguar babai i këngëtares, Dukagjin Lipa./intv.al/

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0094938278198242
    array(1) { ["section"]=> string(112) "wow-fansat-e-dua-lipas-kane-mesuar-shqip-dhe-i-shkojne-ne-koncertin-ne-azi-me-pankarta-ne-gjuhen-tone-foto-57870" }