INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW, kjo nuk pritej! Çmendet rrjeti, Selena Gomez shtatzënë, po pret fëmijën e Justin Bieber? [VIDEO]

WOW, kjo nuk pritej! Çmendet rrjeti, Selena Gomez shtatzënë, po pret fëmijën e Justin Bieber? [VIDEO]

Publikuar më: 22:58 25-02-2018

Sa shpejt! Fansat nuk mund të jenë më të lumtur se kaq! 

Rikthimi i tyre në krahët e njëri-tjetrit ishte një ndër lajmet më të bujshme në mediat rozë ndërkombëtare dhe jo vetëm, por së fundmi këto aludimet për një shtatzëni të mundshme të Selenës, po i çojnë fansat në qiell të shtatë. Sajti i njohur Australian “NË” bën me dije se gjatë pushimeve të tyre ekzotike në Xhamajkë, Selena dhe Justin u kanë dhënë të afërmve të tyre një lajm të madh.

“Selena është shtatzënë dhe ia tregoi këtë Justini-t gjatë udhëtimit. Ai nuk e priste por ishte shumë entuziast. Është një ëndërr e bërë realitet”, u shpreh një burim i afërt me ta për median në fjalë.

Por nuk mbaron me kaq, sepse po qarkullon një video ku një gazetar pyetën Selenën rreth këtyre spekulimeve. Ai e pyet nëse është e vërtetë ndërsa Selena nuk përgjigjet fare, duke i lënë fansat të dyshojnë.

Hey Selena, ne zakonisht e marrim heshtjen për PO.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0091900825500488
    array(1) { ["section"]=> string(100) "wow-kjo-nuk-pritej-cmendet-rrjeti-selena-gomez-shtatzene-po-pret-femijen-e-justin-bieber-video-51364" }