INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Kylie Jenner ka një kërkesë për miliona fansat e saj në lidhje me këngëtarin shqiptar?! Ja e vërteta: Faleminderit Kajli zemra [VIDEO]

WOW! Kylie Jenner ka një kërkesë për miliona fansat e saj në lidhje me këngëtarin shqiptar?! Ja e vërteta: Faleminderit Kajli zemra [VIDEO]

Publikuar më: 11:52 05-06-2019

Kylie Jenner, ka ndarë një ditë nga jeta e saj me të gjithë sytë kureshtarë të botës. Kylie ka publikuar sëfundmi në YouTube një video me titullin “Kylie Jenner: A day in the life”, ku tregon momente nga jeta e përdishtme që nga zgjimi i vajzës, garderona e saj, seteve fotografike, zyra e mbledhje. Mirëpo në video shfaqen edhe momentet nga festimet e ditëlindjes së grimierit të saj, Ariel, festë ku ishin të ftuara Anxhelina dhe Albëria Hadërgjonaj.

Nga fundi i videos, ku të gjithë të ftuarit janë të mbledhur bashkë kanë një kërkesë për ndjekësit e Kylie që t’i bëjnë asaj “subscribe” në Youtube”.

Por duke qenë se në video është kushërira e tij Anxhelina dhe e ëma Albëria, Alban Ramosaj e ka përdorur për të bërë një shaka të lezetshme me fansat e tij.

Ai shkruan, “Faleminderit Kajli zemra” të cilin e ka etiketuar së bashku me Anxhelinën dhe fton miqtë t’i bëjnë subscribë në youtube, si për t’i lënë ata të kuptojnë që Kylie e kishte për të këtë deklaratë, por në fakt nuk kishte të bënte me Albanin.

BANI from Vimeointv.al on Vimeo.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0070810317993164
    array(1) { ["section"]=> string(125) "wow-kylie-jenner-ka-nje-kerkese-per-kengetarin-shqiptar-para-miliona-fansave-ja-e-verteta-faleminderit-kajli-zemra-vide-95502" }