INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
WOW, më në fund, s’do zhgënjeheni! SnapChat sjell risinë që kemi pritur prej ditës së parë, ju pëlqen? [FOTO]

WOW, më në fund, s’do zhgënjeheni! SnapChat sjell risinë që kemi pritur prej ditës së parë, ju pëlqen? [FOTO]

Publikuar më: 20:20 11-06-2018

Tani po që ka lezet! 

Adoleshentët dhe jo vetëm, në ditët e sotme kalojnë një kohë shumë të madhe duke iu përkushtuar teknologjisë dhe rrjeteve sociale që ata kanë, në “Facebook”, “Instagram”, “Tëitter”, “SnapChat” e të tjera me radhë. Celulari dhe të gjitha rrjetet e teknologjisë shikohen si një botë më vete, ku gjithsecili mund të humbasë në një farë mënyre edhe botën që ka përreth.

Një nga platformat më të përdorura është padiskutim Snapchat i cili numëron shumë përdorues për të cilët ka qenë i vështirë në fillim dhe të gjithëve na ka ndodhur që të dërgojmë një mesazh padashje, mirëpo tani nuk do ketë ndonjë problem sepse mund ta fshijmë. Është kjo risia më e fundit e Snapchat dhe është shumë e thjeshtë. Mjafton të mbani të shtypur gishtin te mesazhi që keni dërguar dhe të shtypni “Delete”, kaq.

DEL.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0010120868682861
array(1) { ["section"]=> string(108) "wow-me-ne-fund-s-do-zhgenjeheni-snapchat-sjell-risine-qe-kemi-pritur-prej-dites-se-pare-ju-pelqen-foto-61404" }