INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Një hallë si Morena Taraku! Këngëtarja e njohur mbulon me dhurata të tilla luksoze nipin dhe tani mendojmë çdo bënte për fëmijët e saj [FOTO]

WOW! Një hallë si Morena Taraku! Këngëtarja e njohur mbulon me dhurata të tilla luksoze nipin dhe tani mendojmë çdo bënte për fëmijët e saj [FOTO]

Publikuar më: 19:40 15-05-2019

Morena Taraku është një prej vajzave më seksi e të komentuara në showbizz-in shqiptar.

Së fundmi Morena ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram, lumturinë më të madhe të jetës së saj, ardhjen në jetë të nipit të saj, Alkun.

Morena sigurisht nuk mund të vepronte ndryshe, veçse ta mbulonte me dhurata vogëlushin, të cilat i ka ndarë edhe me ndjekësit në Instastory.

Ajo i ka dhuruar të voglit një medaljon floriri me shkronjën "A" të gdhendur, si dhe një garderobë plot me veshje të ngjyrave të ndryshme, ndërsa krahas postimit ka vendosur emrin e tij.

Duke parë se si halla e Alkun, nuk kursehet për nipin, e vetmja gjë që po mendojmë është, kushedi çdo bëjë Morena për fëmijët e saj.

wrgte3rgtwe3.png

egaveqrvg.jpg

13rq23re.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0055770874023438
    array(1) { ["section"]=> string(147) "wow-nje-halle-si-morena-taraku-kengetarja-e-njohur-mbulon-me-dhurata-te-tilla-luksoze-nipin-dhe-tani-ndojme-cdo-bente-per-femijety-e-saj-foto-93896" }