INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW, sa romantike! Luana publikon foton si engjëll, komenti i të dashurit të saj Krenarit është më i bukuri që mund të lexonim! [FOTO]

WOW, sa romantike! Luana publikon foton si engjëll, komenti i të dashurit të saj Krenarit është më i bukuri që mund të lexonim! [FOTO]

Publikuar më: 22:13 03-05-2018

Sa romantik qenka Krenari!

Krenar Çoçaj është mashkulli që ka bërë për vete moderatoren e njohur Luana Vjollca, por ata nuk janë prononcuar asnjëherë nëpër media lidhur me këtë fakt. Mirëpo kjo dihet tashmë, pavarësisht se Luana dëshiron që disa gjëra të ngelen private. Edhe nëse Luana e dëshiron diçka të tillë, Krenari jo, pasi ai nuk i ka rezistuar dot fotos së fundit të publikuar nga e dashura e tij. 

Moderatorja seksi ka publikuar një foto me një filter Snapchati si ëngjëll dhe komenti i Krenarit është më i bukuri që mund të lexonim! 

Nuk mund të ketë më bukur se kaq. Ëmbëlsia ime”, i shkruan Krenari në foto, por Luana nuk ia ka kthyer ende.

luanad.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0068080425262451
    array(1) { ["section"]=> string(109) "wow-sa-romantike-luana-publikon-foton-si-engjell-komenti-i-te-dashurit-te-saj-krenarit-eshte-me-i-bukur-57212" }