INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Xhensila më në fund tregon barkun e rrumbullakosur [FOTO]

Xhensila më në fund tregon barkun e rrumbullakosur [FOTO]

Publikuar më: 15:45 09-03-2018

Shtatzënia e saj u fol e u përfol për një kohë të gjatë.

Edhe pse lajmet e trajtuan si fakt të kryer, vetë Xhensila vazhdonte të mos e pranonte publikisht shtatzëninë e saj. Por janë fotot ato që e nxjerrin edhe më zbuluar atë. Fotoja e sotme e tregon më qartë barkun e saj të rrumbullakosur dhe nurin që ajo ka marrë nga pritja e ëmbël.

29004384_10213413211598042_835620125_n.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010843992233276
    array(1) { ["section"]=> string(61) "xhensila-me-ne-fund-tregon-barkun-e-rrumbullakosur-foto-52459" }