INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Xhensila Myrtezaj shtatzënë, këngëtarja dhe aktori në pritje për t’u bërë prindër [FOTO]

Xhensila Myrtezaj shtatzënë, këngëtarja dhe aktori në pritje për t’u bërë prindër [FOTO]

Publikuar më: 11:39 10-02-2018

Prej kohësh është folur se Xhensila Myrtezaj ishte shtatzënë, por që mbetën në nivelin e thashethemeve.

Ishte pjesëmarrja e këngëtares në eventin e sapohapur nga Andrra dhe Sinan Hoxha, që zbuloi barkun e saj të rrumbullakosur. Burime pranë çiftit thonë se ajo është në muajin e katërt të shtatzënisë dhe po përjeton periudhën e saj më të lumtur bashkë me Besin. Urime Xhensila. /intv.al/

27935039_10213419850789793_667173610_n.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.0028090476989746
  array(1) { ["section"]=> string(91) "xhensila-myrtezaj-shtatzene-kengetarja-dhe-aktori-ne-pritje-per-t-u-bere-prinder-foto-49921" }