INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ylli latin, J Balvin ndjek dhe pëlqen vetëm këtë këngëtare shqiptare, por ajo as ‘follow’ në Insta nuk e ka [FOTO]

Ylli latin, J Balvin ndjek dhe pëlqen vetëm këtë këngëtare shqiptare, por ajo as ‘follow’ në Insta nuk e ka [FOTO]

Publikuar më: 22:49 01-05-2018

J Balvin është një prej këngëtarëve më tënjohur latinë dhe ndër më të klikuarit gjithashtu. Si duket suksesi i vajzave shqiptare po pushton vërtet botën dhe fama e tyre rritet dita-ditës. J Balvin së fundmi ka filluar të ndjekë në llogarinë e tij personale në Instagram një prej yjeve shqiptare.

Bëhet fjalë për Dua Lipa. Këngëtarja e HIT-t “New Rules”, këngë kjo që arriti mbi 1 bilion klikime në YouTube ka bërë për vete këngëtarin latin. Përveçse e ka ndjekur J Balvin ka pëlqyer edhe dy fotot e fundit të Dua-s dhe këtë mund ta shihni më poshtë. Epo shumë vajza do donin të ishin në vendin e Dua-s, ndërkohë ajo as nuk e ndjek fare yllin latin./intv.al/

87aa4069-904d-48f9-9991-9eb295ea9ca5.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0039260387420654
    array(1) { ["section"]=> string(114) "ylli-latin-j-balvin-ndjek-dhe-pelqen-vetem-kete-kengetare-shqiptare-por-ajo-as-follow-ne-insta-nuk-e-ka-foto-56967" }