INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Ylli që nuk shndriti kurrë', Olta Boka sqaron sherrin me Kejsi Tolën: ''I vetmi gabim që ajo bëri…''

'Ylli që nuk shndriti kurrë', Olta Boka sqaron sherrin me Kejsi Tolën: ''I vetmi gabim që ajo bëri…''

Publikuar më: 22:37 14-03-2019

Kejsi Tola dhe Olta Boka përveç profesionit të tyre gjithashtu i lidhte edhe një miqësi shumë e mirë.

Dy artistet shiheshin shpesh nën shoqërinë e njëra-tjetrës, por vetëm një deklaratë disi e nxituar e Kejsit në emisionin “Shiko Kush Luan” duket se i ka prishur marrëdhëniet.

Kejsi u pyet se cila është njëra nga vajzat e showbizit, e cila përpiqet por nuk i ndrit që nuk i ndrit ylli.

Duke mos ditur se çfarë emri të thoshte, Kejsi u mendua pak dhe tha emrin e Olta Bokës.

E ftuar në emisionin ‘Thumb’, Olta ka folur për këtë deklaratë të Kejsit dhe raportin aktual që kanë .

‘Pavarësisht deklaratës së Kejsit, absolutisht e kuptova. I vetmi gabim që mendoj unë që mund të ketë bërë, mund ta kishte justifikuar alternativën duke thënë: Ej shiko se do më kuptoje!’, është shprehur Olta duke treguar se pavarësisht gjithçkaje Kejsi i ‘detyrohej’ një sqarim të tillë.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010019779205322
    array(1) { ["section"]=> string(98) "ylli-qe-nuk-shndriti-kurre-olta-boka-sqaron-sherrin-me-kejsi-tolen-i-vetmi-gabim-qe-ajo-beri-89171" }