INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Zbulohet lidhja e këngëtarit të njohur, kapet “mat” duke u puthur me modelen seksi, ish-in e Justin Bieber! [FOTO]

Zbulohet lidhja e këngëtarit të njohur, kapet “mat” duke u puthur me modelen seksi, ish-in e Justin Bieber! [FOTO]

Publikuar më: 20:46 14-11-2017

Ajo është një nga modelet më seksi dhe mw në zë të momentit, ndërsa ai po bën namin si këngëtar. Por ata të dy janë parë duke u puthur në mënyrë pasionante në festën pas ndarjes së çmimeve MTV EMA.
Bëhet fjalë për modelen Hailey Baldwin dhe këngëtarin Shawn Mendes, që mesa duket kanë nisur një romancë së bashku. Persona pranë dyshes kanë bërë të ditur se nisur nga sjellja e tyre, dukej se kjo nuk ishte diçka rastësore, por mendohet se Hailey dhe Shawn kanë kohë që janë së bashku.

snap.jpg

20-vjeçarja në vitin 2015 ka pasur një romancë të shkurtër me Justin Bieber dhe që prej asaj kohe, nuk dihej asgjë për jetën e saj private.

collagejust.jpg

Mirëpo edhe Shawn Mendes ka një marrëdhënie shumë të mirë me Justin edhe pse ky i fundit fillimisht u shpreh se nuk e njihte.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0015439987182617
    array(1) { ["section"]=> string(113) "zbulohet-lidhja-e-kengetarit-te-njohur-kapet-mat-duke-u-puthur-me-modelen-seksi-ish-in-e-justin-bieber-foto-41948" }