INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Zogjtë e dashuruar'' Getoari dhe Marina ''arratisen'' për atje ku të gjithë do donim të ishim! [FOTO]

''Zogjtë e dashuruar'' Getoari dhe Marina ''arratisen'' për atje ku të gjithë do donim të ishim! [FOTO]

Publikuar më: 21:26 13-09-2018

Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi verën e kaluar i dhanë fund beqarisë në një dasmë madhështore që mori vëmendjen e të gjitha mediave. E ata tani po jetojnë një romancë të lumtur dhe kjo duket fare mirë në postimet e tyre në rrjetet sociale e jo vetëm. Marina ka qenë pushim, por për Getoarin ka qënë një sezon shumë i ngarkuar me koncerte. Mirëpo pas mbylljes së sezonit nevojiten disa ditë relaksuese larg gjithçkaje.

Nuk kanë pritur shumë ditë dhe janë nisur për pushime. Të dy Marina dhe Geti kanë publikuar foto të largimit nga Shqipëria për disa ditë

Çifti duket se po kalon disa ditë nën shoqërinë e njëri-tjetrit në vendin e purove, në Kubë. Ka qenë pikërisht Geti i cili ka postuar në llogarinë e tij në “Instagram” pamje nga ky destinacion që ngjan me një parajsë tokësore.

Këto pushime të dyshes së njohur vijnë pikërisht në kohën kur të gjithë janë shumë të angazhuar me punë për shkak të fillimit të një sezoni të ngjeshur televiziv.

puntacana.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0083849430084229
    array(1) { ["section"]=> string(98) "zogjte-e-dashuruar-getoari-dhe-marina-arratisen-per-atje-ku-te-gjithe-do-donim-te-ishim-foto-71648" }