INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Zyrtare: Armando Duka shpall kandidaturën për president të FSHF-së [FOTO]

Zyrtare: Armando Duka shpall kandidaturën për president të FSHF-së [FOTO]

Publikuar më: 12:05 11-01-2018

Ashtu siç pritej, kreu aktual i Federatës Shqiptare të Futbollit ka shpallur kandidaturën për një tjetër mandat në krye të FSHF-së, pikërisht atë të 5-in. Zgjedhjet do të mbahen më 7 shkurt në Durrës dhe është vetë Duka që ka njoftuar për rikandidimin e tij me anë të një statusi në Facebook ku shkruan se mori këtë vendim pasi ia kishin kërkuar edhe anëtarët e FSHF-së.
Ja postimi i plotë i Armando Dukës:

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00075197219848633
    array(1) { ["section"]=> string(76) "zyrtare-armando-duka-shpall-kandidaturen-per-president-te-fshf-se-foto-47240" }