INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Zyrtarisht të ndarë! Çifti juaj i preferuar i japin fund martesës! [FOTO]

Zyrtarisht të ndarë! Çifti juaj i preferuar i japin fund martesës! [FOTO]

Publikuar më: 21:43 08-11-2018

Gjithçka me marrëveshje! 

Ata ishin një ndër çiftet më të dashur për publikun, por tashmë lidhja e tyre nuk është asgjë me shumë se dy persona të rritur, të divorcuar që kanë 3 fëmijë me njëri-tjetrin. Bëhet fjalë për Ben Affleck dhe Jennifer Garner që sipas TMZ i kanë dhënë fund martesës së tyre me marrëveshje, madje nuk punësuan asnjë avokat.

Ata vendosën të ndajnë në mënyrë të barabartë kujdestarinë për tre fëmijët e tyre. Gjithashtu, në dokumentin e ndarjes bëhet e ditur se është e përcaktuar se ata duhet të takohen me një terapist për prindërimin për gjashtë muaj me rradhë si dhe kanë ndarë edhe pronat.

GARND.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0048248767852783
    array(1) { ["section"]=> string(75) "zyrtarisht-te-ndare-cifti-juaj-i-preferuar-i-japin-fund-marteses-foto-78096" }