INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
2 shenjat e horoskopit që nuk gënjejnë kurrë dhe shenjat që gënjejnë më shumë

2 shenjat e horoskopit që nuk gënjejnë kurrë dhe shenjat që gënjejnë më shumë

Publikuar më: 16:28 09-09-2021

Zëri hollohet, këmbët lëvizin dhe shpatullat ngrijnë, këto janë disa detaje se si mund të dalloni që dikush po gënjen. Por për disa njerëz të tjerë gënjeshtra është e thjeshtë. Si mund ta dallojmë ne këtë? Astrologjia i tregon 3 gënjeshtarët…

 

Binjakët – Ata nuk i rezistojnë dot gënjeshtrave kur tregojnë histori. Në të vërtetë ata duan thjesht që ta bëjnë më interesante historinë që po tregojnë.

Akrepi – Ata gënjejnë për të mos treguar gjithçka nga jeta e tyre.

Peshorja – Ata gënjejnë për të shmangur konfliktet.

 

Ndërsa dy shenjat që nuk gënjejnë kurrë janë: Dashi dhe Shigjetari.

Dashi – Ata nuk do t’ju gënjejnë që ju të ndiheni mirë. Ta harroni.

Shigjetari – Ata janë një libër i hapur dhe i tregojnë historitë siç janë.

Article Logic
Execution time: 0.0027079582214355