INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
5 vite më parë ishte modele në klipin e Yll Limanit, del VIDEO e Loredanës para se të bëhej e famshme!

5 vite më parë ishte modele në klipin e Yll Limanit, del VIDEO e Loredanës para se të bëhej e famshme!

Publikuar më: 14:26 09-08-2022

“Ke pi sonte shumë” është një nga këngët më të veçanta të Ylli Limanit, e cila edhe pse kanë kaluar 5 vite dëgjohet ende të ditët e sotme.

Mirëpo, së fundmi, kjo këngë është bërë virale në TikTok dhe jo më kot. Në videoklipin e saj shfaqet figurante një nga artistet më të njohura të momentit, Loredana Zefi. Kjo e fundit në atë periudhë nuk ishte bërë ende e famshme dhe në pamje ishte shumë ndryshe.

Duket se që ky klip ka ndikuar në marrëdhënien e dy artistëve sot, pasi ndonëse kanë kaluar shumë kohë, ata janë miq shumë të mirë me njëri-tjetrin.

Videoklipi i këngës:

 

Article Logic
Execution time: 0.0033879280090332